Reklam İzleyerek Para Kazanma: 10 Garantili Site

Reklam İzleyerek Para Kazanma, başlıklı yazımızda ödeme kanıtlı ve yıllardır faaliyet gösteren site ve uygulamaları tanıtacağız. Sizde bu site ve uygulamaları kullanarak para kazanabilirsiniz.

Reklamlar çocu zaman can sıkıcı olsa da size internetten para kazandıran bir yöntem haline de gelebilir. Yazımızda sizlere reklam izleyerek para kazanmanın yolunu anlatıyoruz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Sosyal medya akışınızda düşüncesizce gezinmek, e-posta okumak veya TV şovları izlemek yerine, reklam izlediğiniz için size ödeme yapacak en iyi uygulamaların ve sitelerin bulunduğu listemize göz atmaya devam edin.

InboxDollars

Reklam İzleyerek Para Kazanma yazımızda sizlere ilk tanıtacağımız site olan InboxDollars 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir ve üyelerine online alışveriş, online anket doldurma ve oyun oynama karşılığında 80 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri - InboxDollars
Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri – InboxDollars

InboxDollars’a kaydolmak ücretsizdir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Anket doldurmak gibi hızlı aktiviteleri tamamladığınızda 1,5 TL ila 10 TL, farklı hizmetlere kaydolduğunuzda veya alışveriş yaptığınızda ise 20 TL ila 80 TL arasında kazanabilirsiniz.

İlk kez para çekmek için hesabınızda en az 15 Dolar olması gerekir. Daha sonra yapacağınız çekimlerde hesabınızda 10 Dolar olması yeterlidir. Ödemeleri hediye kartı olarak veya hesabınıza çekerek alabilirsiniz.

Site Linkiwww.inboxdollars.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç20 – 100 TL
Çalışma Durumu🟢

MyPoints

Reklam İzleyerek Para Kazanma - MyPoints
Reklam İzleyerek Para Kazanma – MyPoints

Telefonunuzdan reklam izleyerek para kazanmaya hazırsanız, MyPoints sezgisel ve kullanımı kolay bir mobil uygulama sunar.

MyPoints 1996 yılından beri faaliyet göstermektedir ve üyelerine 236 milyon doların üzerinde ödül ödemiştir. MyPoints, Trustpilot’ta 16.000’den fazla yorumla 5 üzerinden 4,4 puana sahiptir ve birçok kullanıcı şirketi müşteri hizmetleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle övmektedir.

Ayrıca şartları sağlamanız durumunda da 10 Dolarlık Amozon hediye kartı veya Visa hediye kartı kazanabilirsiniz.

Kazançlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için MyPoints bir tavsiye programı da sunmaktadır. Benzersiz yönlendirme bağlantınızı kullanarak katılan her arkadaşınız için 25 puana ek kazandığı her puanın %10’u kadar size yine ödeme sağlanacaktır.

Site Linkiwww.mypoints.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç50- 200 TL
Çalışma Durumu🟢

Swagbucks

Reklam izleyerek para kazanma konusunda ciddiyseniz, Swagbucks aradığınız cevap olabilir. Swagbucks, Trustpilot’ta 27.000’den fazla müşteri yorumundan 5 üzerinden 4,3 puan alan A Better Business Bureau dereceli bir sitedir.

Kullanımı kolay puan sistemi ve kayıt bonusları ile Swagbucks, günlük alışverişlerde para kazanmanın birçok yolunu sunar.

2008 yılında kurulan Swagbucks, üyelerine 700 milyon doların üzerinde ödül ödemiştir. Uygulama, 100 puanın 1 dolara eşit olduğu bir puan sistemi kullanır. Ödemelerinizi hesabınıza çekebilir veya hediye kartı olarak alabilirsiniz.

Site Linkiwww.swagbucks.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç30- 150 TL
Çalışma Durumu🟢

KashKick

Kashkick, anketlere katılma, hizmetlere kaydolma, oyun indirme ve oynama, reklam izleme, video izleme ve bir bilgisayar veya mobil cihaz kullanmayı içeren diğer etkinlikler karşılığında para kazanma teklifleri sunan bir web sitesidir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma - Kashkick
Reklam İzleyerek Para Kazanma – Kashkick

Kashkick diğer siteler gibi kazançlarınızı 10 Dolar olduğunda hediye kartı şeklinde veya banka hesabınıza direkt ödeme şeklinde alabilirsiniz.

Kashkick, Trustpilot’ta %62’lik ortalamanın üzerinde bir genel derecelendirmeye sahiptir. Bununla birlikte, minimum nakit çıkışına ulaşmak için gereken süre hakkında bazı şikayetler vardır.

Site Linkikashkick.com
Mobil Uygulama
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç20- 100 TL
Çalışma Durumu🔴

GrabPoints

2014 yılında kurulan GrabPoints, kullanıcılara görevleri tamamlamaları, video izlemeleri ve anketlere katılmaları karşılığında ödeme yapan bir ödül sitesidir.

Şirket 5 milyon doların üzerinde kazanç sağlamıştır ve sadece 3 Dolar (3.000 puan) gibi düşük bir minimum ödemeye sahiptir.

Trustpilot’ta yaklaşık 2.000 yorumcudan 5 üzerinden 4,8 gibi etkileyici bir puana sahiptir. Diğer platformların aksine, GrabPoints isim, soyisim ve e-mail dışında kişisel bilgi gerektirmez.

Site Linkigrabpoints.com
Mobil Uygulama
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç30- 150 TL
Çalışma Durumu🟢

Viggle

Viggle, 2012 yılında başlatılan ve kullanıcılara TV şovlarını izlemeleri ve canlı spor etkinliklerine katılmaları için ödeme yapan bir başka ödül uygulamasıdır. Şirket, üyelerine 19 milyon doların üzerinde ödeme yapmıştır.

Kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan Viggle uygulamasını indirmek.

Viggle, Google Play’de karışık yorumlara sahip, bazı kullanıcılar bir güncellemeden sonra uygulamayla ilgili hatalar ve sorunlar olduğunu belirtiyor. Ancak yine de yeni bir güncellemenin sorunları çözüp çözmediğini kontrol etmeye değer olabilir.

Viggle, müzik dinlemek veya dizi izlemek için dakika başına 10 puan öder. Her puan yaklaşık 0,001 $ değerindedir, bu nedenle 1 $ kazanmak için yaklaşık 1.000 puan almanız gerekecektir.

Site Linkiviggleinc.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç10- 150 TL
Çalışma Durumu🟢

iRazoo

Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları - iRozoo
Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları – iRozoo

Reklam izleyerek para kazanma sitelerinden biri olan iRazoo, video izlemeniz, anketlere katılmanız ve görevleri tamamlamanız için size ödeme yapan bir başka yasal ödül sitesidir.

Trust Pilot’ta 4,3 puan ve birçok memnun kullanıcısıyla, reklam izleyerek para kazanmak isteyenler için cazip bir seçenektir.

3.000 iRazoo puanı kazandığınızda, herhangi bir 5$’lık ödül için hak kazanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınızı da davet ederek ek puanlar kazanabilirsiniz.

Site Linkiwww.irazoo.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç25 – 170 TL
Çalışma Durumu🟢

FusionCash

2005 yılında kurulan FusionCash, en eski ücretli anket sitelerinden biridir. FusionCash bugüne kadar üyelerine 3 milyon doların üzerinde ödeme yapmıştır. Sadece e-postanızı onaylamak ve kısa bir anketi tamamlamak için 5 $ kayıt bonusu alabilirsiniz.

Trustpilot’ta bazı kullanıcıların müşteri hizmetlerinden şikayetçi olduğu birkaç karışık yorumu olsa da, yine de denemeye değer olabilir.

Minimum 25$’a ulaştıktan sonra doğrudan PayPal nakit hesabınıza yatırılabilecek nakit para kazanabilirsiniz.

Site Linkiwww.fusioncash.net
Mobil Uygulama
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç30 – 200 TL
Çalışma Durumu🔴

ySense

Eskiden ClixSense olarak bilinen ySense, telefonunuzda reklam izleyerek para kazanma hizmeti sunan ve ödeme yapan bir başka şirkettir.

Anketlere katılmaktan çevrimiçi alışveriş yapmaya, video izlemekten oyun oynamaya kadar ySense para kazanmanın çok çeşitli kolay yollarına sahiptir.

Kullanıcılar, Trustpilot’ta ySense’e 5 üzerinden 4,2 puan vererek olumlu değerlendirmelerde bulunuyor. Kazanmaya başlamak için e-posta adresinizle kaydolun ve reklam izleyerek para kazanmaya başlayın.

Site Linkiwww.ysense.com
Mobil UygulamaAndroid App Store
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç20- 100 TL
Çalışma Durumu🟢

QuickRewards

QuickRewards, 2002 yılında başladığından beri üyelerine 7 milyon doların üzerinde ödeme yapmıştır ve Better Business Bureau’dan A+ derecesine sahiptir. Diğer bazı ücretli anket sitelerinden farklı olarak QuickRewards, ödüllerinizi 1 sent kadar az bir miktarla kullanmanıza izin verir.

QuickRewards size video izlemeniz, anketlere katılmanız ve çevrimiçi alışveriş yapmanız için ödeme yapar. İzlediğiniz video başına 25 QuickPoints ila 1 cent kazanabilirsiniz.

Her etkinlik, görevin karmaşıklığına ve uzunluğuna bağlı olarak farklı sayıda puan değerindedir. Örneğin, bir etkinlik 1.000 puan değerindeyse, nakit değeri 10 $ olacaktır.

Kazandığınız paraları minimum ödeme tutarı olmadan hesabınıza çekebilir veya hediye kartı ile alabilirsiniz.

Site Linkiwww.quickrewards.net
Mobil Uygulama
Trustpilot Kullanıcı Puanı⭐⭐⭐⭐
Tahmini Günlük Kazanç0,10 – 100 TL
Çalışma Durumu🟢

Sıkça Sorulan Sorular

Reklam izleyerek para kazanma konusunda insanların aklına birçok soru işareti bulunmaktadır. Bunların bir yalan olduğunu söyleyenler Ekşi ve Kadınlar Kulübü gibi sitelerden kullanıcı yorumlarına bakmaktadır.

Reklam izleyerek para kazanma yalanı şeklinde arama yapan kullanıcılar Türk siteleri aramaktadırlar ama bu konuda faaliyet gösteren bir site yoktur. Yukarıda biz sizlere sadece internette en çok bilinen siteleri sıraladık kullanmak ve kayıt olmak sizlerin bileceği bir durumdur.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Mümkün Mü?

Evet, güvenilir site ve uygulamalar kullanarak reklam izleyerek para kazanma mümkün olabilir.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Reklam izlereyek günlük 150 TL’ye yakın para kazanabilirsiniz. Ama bunun için güvenilir bir site ve bolca emek gerekir.


Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments