BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı Ne Kadar?

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı başlıklı içeriğimizde sizlere 8’li, 6’lı ve 2’li hamburger ekmeklerinin fiyatlarını ve kalori oranlarını paylaşacağız.

BIM, uygun fiyatlarla hamburger ziyafeti yapmak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor. 2023 yılında maliyetlerin yükselmesiyle birlikte, hamburger ekmeği fiyatları da artmış olsa da, BIM’de bu ürün diğerlerine göre daha uygun fiyatlarla satılmaktadır.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı Ne Kadar?

BİM, hamburger ekmeği için de zamların etkisiyle fiyat artışı yaşadı. Güncel olarak BİM hamburger ekmeği 24,50 TL olarak satılıyor. Ancak, geçen yıla göre daha yüksek bir fiyat seviyesine ulaşmış bulunuyor. Ayrıca, bölgelere göre ufak farklılıklar taşıyabiliyor.

Yakın zamana kadar 10 TL olan hamburger ekmeği fiyatı son zamlarla birlikte 24.50 TL oldu. Bu nedenle BİM hamburger ekmeği fiyatı 2023 yılına %100 zamlı olarak girdi.

BİM, 2023 yılında hamburger ekmeği için 24,50 TL olarak bir fiyat belirlenmiştir. Bu fiyat, mağazalara göre değişebilir ve hamburger ekmeği türlerine göre de farklılıklar gösterebilir.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı Ne Kadar
BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı Ne Kadar

BİM’de bulunan hamburger ekmeleri çoğunlukla sade, susamlı ve gurme olarak bulunmaktadır. Gurme hamburger ekmekleri özel olup tüm şubelerinde bulunmayabilir. Daha çok yeni açılan şubelerinde ve satılan bulunmaktadır.

BİM Gurme etiketiyle satılan ürünler diğerlerine göre fiyat, üretim ve lezzet olarak daha farklıdır. Hem lezzeti hem de görünümü açısından hamburger için daha kaliteli bir üründür.

Aşağıdaki tabloda adet fiyatına göre Bim hamburger ekmeği fiyatı ne kadar ulaşabilirsiniz.

Marka ve Çeşit2023 Fiyatı2022 Fiyatı
BİM Sade Hamburger Ekmeği Fiyatı25,50 TL5.25 TL
BİM Susamlı Hamburger Ekmeği Fiyatı25,95 TL5.95 TL
BİM Gurme Hamburger Ekmeği Fiyatı16.50 TL5.95 TL
BİM Ekmecik Hamburger Ekmeği Fiyatı15.50 TL5.25 TL

Sonuç olarak;

  • 8’li Hamburger Ekmeği 25,50 TL
  • 6’lı Susamlı Hamburger Ekmeği 25,95 TL
  • 2’li Gurme Hamburger Ekmeği 16.50 TL şeklinde satılmaktadır.

BİM Hamburger Ekmeği Kalori Oranı Ne Kadar?

BİM Hamburger Ekmeği Kalori Oranı
BİM Hamburger Ekmeği Kalori Oranı

BİM sade hamburger ekmeği, 100 gramı için 264 kalori içerir. 792 kaloriye ulaşan BİM paketinde satılan hamburger ekmeği, kalori düşük bir yemeğe dönüştürmek için sade veya susamlı seçenekleri ile daha az kalorili alternatifler sunabilir.

Ancak, susamlı olanı 100 gramında 321 kalori içerir. Bu nedenle, sağlıklı beslenme planınızda dikkatli olmanız ve sürekli olarak yüksek kalorili ürünler tüketmemeniz önerilir.

Ayrıca özellikle kalori konusunda dikkatli davranıyorsanız bu hamburger ekmeklerinin kalorisinin yüksek olduğu anlamına gelir, Bu nedenle fazla tüketmemekte fayda var.

BİM’de Hamburger Var Mı?

Evet, BİM’de hamburger için gerekli olan hamburger ekmeği, hamburger köftesi, ketçap, mayonez vb. ürünler bulunmaktadır.

BİM Hamburger Ekmeği Kaçlı Satılıyor?

BİM’de hamburger ekmekleri 8, 6 ve 2’li şekilde satılmaktadır. Sade 8’li, Susamlı 6’lı ve Gurme serisi ise 2’lidir.


Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments